Wystąp na ogromnym Festivalu – pokaż się!

wpis w: Wpisy | 1
          Siemanko! Wróciłem po maturach z zastrzykiem nowej energii! Egzaminy ustne zdane. Na wyniki z pisemnych czekam do 29 czerwca, bo nie chcę zapeszać. Jestem pozytywnej myśli. Mogę stwierdzić, że matury mam już za sobą, ale był to chyba dla mnie największy stres jaki przeżyłem w życiu. Wiele teraz podróżuję, powoli zaczynam się spełniać – 26 maja moje urodziny!


Mam dla Was świetną wiadomość – w szczególności dla tancerzy! Możecie wystąpić na ogromnym festivalu muzyki elektronicznej! 


1. Potrzebnych jest około 20 utalentowanych tancerzy (w wieku 15 – 25 lat).
Technika dowolna aczkolwiek preferowany jest styl typowo klubowy, hip hop, break dance.
2. Impreza odbędzie się 20 – 21 lipca  (tj. piątek, sobota) i w tym terminie osoby muszą zdeklarować się, że będą na 100% dostępne. Osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę rodzica/opiekuna. Potwierdzając swoją obecność nie może być sytuacji, że kogoś nie ma. Jedynie sytuacja nagłego wypadku usprawiedliwia taką osobę przed swoją nieobecnością.
3. Na festivalu zagrają dj’e z całego świata, nawet z samej Ibizy! 
4. Nie będzie to wspólny układ choreograficzny (ewentualnie można ustalić krótkie ruchy, które byśmy wykonywali równo). Ma to być spontaniczny taniec/freestyle zachęcający resztę ludzi do wspólnej zabawy.
5. Stroje uzgadniamy we własnym zakresie (w klimacie hawajskim, zwracającym ostro na siebie uwagę). 
6. Sponsor festivalu zapewnia dla całej paczki nocleg w domkach letniskowych (bardzo blisko miejsca festivalu) + dodatkowe atrakcje! Organizator
nie zwraca kosztów podróży ani żadnych innych kosztów poniesionych przez
uczestników biorących udział w konkursie.
7. Lista całej ekipy zostanie opublikowana na moim blogu, następnie utworzone będzie grupa zamknięta na facebooku, gdzie na bieżąco będziecie informowani o szczegółach związanych z tym wydarzeniem.

          Jest to znakomita okazja, aby wzbogacić swoje CV o kolejne doświadczenie, zareklamować swoją osobę, nawiązać nowe kontakty i oczywiście przeżyć znakomitą przygodę! 

Zasady są proste, zapraszam:

1) Kliknij „Lubię to” na FanPage Jakub Urbański (Bubek): [Kliknij]
2) Kliknij „Lubię to” na FanPage Beach Time Festival Sieraków 2012: [Kliknij]
3) Napisz dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać i przesłij swój taneczny filmik lub zdjęcia, na których ukazujesz swój styl w postaci linku lub załącznika na adres: urbanski.jakub@fejm.pl
W e-mailu podaj również: (imię, nazwisko, wiek, telefon kontaktowy).
Dane wymienione powyżej wykorzystywane będą tylko i wyłącznie w celach kontaktowych.

Konkurs trwa do 30/06/2012 (piątek), do godziny 23:59.
Wyniki pojawią się 1/07/2012 (poniedziałek), o godzinie 12:00 na blogu.

Po spełnieniu tych wszystkich zasad twoje zgłoszenie będzie brane pod uwagę.

To może być każdy z Was, zachęcam do brania udziału! Powodzenia!