Video z przeglądu talentów „Katapulta 2012”

wpis w: Wpisy | 5
          Dzień dobry! ;-) Mam dla was oficjalną wersję nagrania z pokazu w jakości HD na moim kanale YouTube. Zapraszam do oglądania. Zakrywajcie oczyska na dancehallu :D Oceniajcie i komentujcie…
Dużo osób prosiło o tytuły piosenek dlatego pod filmikiem wymieniłem kolejno kawałki i tutaj też  podaję:

1) Christina Aguilera – The Right Man
3) Beenie Man – Gimmie Gimmie Gimmie
4) LMFO – Party Rock


         Ciekawy jestem Waszej reakcji także piszcie śmiało :) Na facebooku film został przyjęty bardzo pozytywnie. Ponad 100 osób to polubiło! Dziękuje Wam za miłe komentarze i wysoką oglądalność, to miłe.
Jak mnie przekonacie to może więcej będę nagrywał i wrzucał do sieci swoich pokazów. 
        Chciałbym sprostować parę rzeczy, ponieważ jestem świadom tego, że facet nie powinien robić shake’ów – to było celowe, zaplanowane (podobnie jak spuszczenie spodni nieco niżej) także dziękuje za zwrócenie uwagi i rozumiem niektórych niesmak. Wiem też o tym, że występ jest słaby technicznie i dupy nie urywa, ale większość rzeczy uczę się sam, więc potrafię przyjąć krytykę. 
Odchodząc od tematu już niedługo pojawi się teledysk Patricii Kazadi i Matta Pokory + wywiad z moim udziałem, czekajcie cierpliwie. To wszystko na moim blogu – niebawem. 
Pozdrawiam i miłego dnia zakochaniii…

5 Responses

  1. Anonimowy

    super! naprawde mi sie podoba! ;))
    mam pyttanie, kiedy w koncu bedzie mozna zobaczyc teledysk do Wanna Feel You Now?

  2. Kama

    Kuba, Kuba, Kuba, widzę, że wygrałeś bilet na VIVA COMET u Honoraty. Widzimy się?! Nie mam Twojego numeru, a zablokowali mi fb, więc odezwij się do mnie jakoś :*.