Udział w teledysku Patricii Kazadi i Matta Pokory!

wpis w: Wpisy | 8
          Cześć! Dawno nic nie pisałem, bo szczerze mówiąc nie było nawet o czym. Tym razem jest inaczej!
Dużo się u mnie działo ostatnio. Tryskam energią! Parę pokazów tanecznych itd  teraz zaczynam się uczyć testów na prawko, bo zbliża się termin zagłady! Niedługo matura, więc pora też chwycić za książki, ale jakoś nie mogę się do tego przymierzyć :( może jest jakiś sposób na szybką motywację?
          Już od poniedziałku do środy wyjeżdżam do Warszawy, bo właśnie odczytałem meila od Emi Music Polska i szczęście dopisało mi po raz kolejny – pojawię się w teledysku Patricii Kazadi i Matta Pokory! Będę starał się Wam na bieżąco przesyłać fotki i filmiki z planu.

Jeszcze więcej zobaczyć możecie na moim oficjalnym FanPage’u Facebook!
Zachęcam do udostępniania go na swoich tablicach: [Kliknij]
Dziękuje, że jest Was aż tylu i śledzicie moje wpisy!
Liczba wyświetleń bloga już wkrótce osiągnie liczbę:
10000! Oby tak dalej!
Kawałek, do którego będzie nagrywany videoclip może odsłuchać już teraz na YouTube, polecam.
Trzymajcie kciuki! Pozdrawiam!

8 Responses

 1. Kama

  Kubaaa! Gratuluję Ci z całego serca! Bardzo w Ciebie wierzę, na pewno wyjdzie super. Świetnie, że Ci się wszystko udaje. Kolejny sukces na Twoim koncie! Jesteś po prostu dobry w tym, co robisz :). Trzymam mocno kciuki!:*
  Kama

  http://www.k-a-m-a.blogspot.com

 2. Kama

  Kuba! Bardzo Ci dziękuję!:) Haha, jak nagram to dostaniesz osobiście, co tam poczta!:D Jeszcze raz dzięki i pamiętaj, że ja też Ci mocno kibicuję :).

 3. Zosia Szuber

  Znam Szpaka osobiście ładnych parę lat. Owszem, osobom z zewnątrz może wydawać się dziwaczny, prostacki itp ale tak naprawdę to jest miłym aczkolwiek lekko zagubionym chłopcem.

  Ps. Gratuluję!