Na gorąco z planu videoclipu Patricii Kazadi & Matta Pokory – „Wanna Feel You Now”

wpis w: Wpisy | 3
          Siema! Właśnie dotarłem do domu po długiej podróży z Warszawy. Pełen nowych doświadczeń, emocji, wrażeń i kontaktów! Znowu roznosi mnie energia! Nagraliśmy wspólnymi siłami z tancerzami klip do kawałka „Wanna Feel You Now” Patricii Kazadii & Matta Pokory.
          Wyjechałem we wtorek rano pociągiem do stolicy. Razem ze zwariowaną ekipą znajomych zakwaterowaliśmy się w hostelu Moon  w Wawie i zaczęliśmy przygodę… Wieczorem o godz. 19:00 dotarliśmy na plan. Na początku organizacja  nie była zbyt ciekawa. Okazało się, że jeśli chcesz ujrzeć swoją sylwetkę w clipie musisz się ostro starać i walczyć o swoje marzenia, bo większość ról została przydzielona przez reżysera – Bruce Parramore, który znany jest polskiej publiczności jako twórca takich produkcji jak  „Kochaj i tańcz” oraz „Tancerze”. Cała akcja miała zakończyć się wielką jedną imprezą jednak my pojechaliśmy zjeść ciepły posiłek i poimprezować u siebie w hostelu. Matt Pokora po zdjęciach pojechał odpocząć (tak poinformowała Nas Patricia na miejscu imprezy).
Pozostało tylko czekać na gotowy teledysk, który już 14 lutego 2012 pojawi się na ekranach telewizji

MTV Polska, MTV HD, MTV EUROPE i MTV NETWORKS przez cały rok w 50 krajach świata
 oraz u mnie na blogu wersja YouTube!

         Dzisiaj w ostatni dzień przed odjazdem popstrykaliśmy parę fot ze znajomymi jako, że nie przebywam na co dzień w Warszawie. Zamieszczam dla Was parę ujęć na gorąco z planu tego teledysku i nie tylko! 
Udało mi się poznać osobiście Patricię i później zrobić grupowe zdjęcie. Jakość nie jest powalająca, bo robiłem wszystko telefonem. Zobaczcie sami! 
          Dziękuje Irminie, Karolinie, Ani, Klemie, Agacie,  Jacqueline, Marcelinie, Mikołajowi i Krystianowi za wariacje i nocne libacje w naszym pałacu :D Do zobaczyska! Wam dziękuje za tak wysoką oglądalność bloga, komentarze, oceny i wparcie! To tylko sprawia, że jeszcze więcej chcę pisać, notować… 
Następny post już z pełną wersją teledysku, także czekajcie cierpliwie i śledźcie na bieżąco. Pozdrawiam!

 Więcej zdjęć na FanPage’u Facebook, zapraszam: [Kliknij]

3 Responses

 1. Sophia

  wow!
  tylko pozazdroscic!
  jestem pod wrazeniem!:)
  masz jakies filmiki na yt? :)
  chcialabym zobaczyc jak tanczysz ;)