Międzyzdroje 2011

wpis w: Wpisy | 9
          Siema, siema! To nie ściema! Sto lat chyba tutaj nie pisałem. Przepraszam za to moich wszystkich czytelników. Tyle się wydarzyło w tym miesiącu, że aż nie wiem czy zdołam o wszystkim nagryzdać :D
          Aktualnie wracam pociągiem z wakacji. Byłem w Międzyzdrojach. Codziennie plaża, impreza, koktajle, fast foody i milion spontanicznych przygód. Poznałem dużo ciekawych ludzi nie mogę się pogodzić z tym, że wracam do szarej rzeczywistości… Zaraz przecież szkoła i na dodatek klasa maturalna!!! Kupiłem świetne pamiątki dla rodziny i przyjaciół :) Dodam pod wpisem dużo zdjęć z tego wyjazdu, bo na prawdę są odlotowe! Trudno jest opisać ten wyjątkowy tydzień w paru słowach – to trzeba przeżyć! Na pewno warto jechać nad polskie morze, bez wątpienia. Teraz jest ciekawa moda na latające lampiony szczęścia, które puszczane są późnym wieczorem na piaszczystym brzegu.  Polecam club po prawej stronie obok mola. Bardzo ciekawa alternatywa dla napalonej młodzieży! :D Aaaa tak na poważnie to jest tam fantastyczny klimat i muzyka, który przyciąga tłumy. Sądzę, że najważniejsze jest to, że mieliśmy pogodę :) Trochę się opaliliśmy i wykąpaliśmy w morzu.
          Teraz czeka mnie cieżki początek września. W sumie to już od jutra do środy wyjeżdżam do Poznania, aby rozwijać nowy projekt z grupą Fresh, 3 września drzwi otwarte w Born To Dance i warsztaty taneczne z Olkiem, 7 września drzwi otwarte w studio tańca Art Of Move, 10 września zajęcia z Tolkiem i casting do formacji w Malta Dance School. Także korzystam z wszystkiego pełną parą. Jeżeli przejdę casting w MDS i spodoba mi się atmosfera to zostanę na stałe, a jeśli nie to oczywiście przypinam się do ulubionego Fresha, z którymi spędziłem 10 dni na obozie (o tym też bym mógł wiele pisać).
          Chcę mi się bardzo spać, więc żegnam Was i do usłyszenia! Korzystajcie z każdej wolnej chwili i nie siedzcie w domu! Piona!

9 Responses

  1. Kama

    Świetna notka, aż mi się zatęskniło za Bałtykiem… A ten klub jest świetny, byłam tam kiedyś :-). Cieszę się, że tak fajnie spędziłeś czas. Trzymaj się!:*

  2. Jastrzębianki

    Pozytywne zdjęcia :) I teraz zatęskniłam za moim pobytem nad morzem, było cudownie i beztrosko, a teraz szkoła..
    Genialnie tańczysz i cudowne jest to, że robisz to co kochasz:)