Welcome in III EU & Konkurs na baner

wpis w: Wpisy | 2

Emocje górują! Kosmos! Całą noc dzisiaj nie spałem. Chyba jeszcze nigdy się tak nie stresowałem. Rano nie potrafiłem zjeść śniadania. Uczyłem się trzech epok (oświecenia, romantyzmu i pozytywizmu), aby zaliczyć język polski w szkole. To był nie lada wyczyn, ale udało się! Sam w to jeszcze nie wierzę, ale wiem jedno dzisiaj imprezuję z tej okazji! Dziękuje Soniu, że mi pomagasz i mnie wspierasz! Jesteś moim aniołem :)
Jestem już spokojny i zaczynam realizować wakacyjne plany. Cały lipiec pracuję, bo tak sobie postanowiłem. Później 5 – 15 sierpnia wyjeżdżam w góry na obóz taneczny z  grupą „Ef Machine” – Fresh Poznań. Będzie wycisk na maxxa! :) Ahhh i kadra instruktorów cud, miód. Pot będzie ciekł po czole! Następnie 20 – 27 sierpnia czeka mnie odpoczynek nad morzem w upale! Nie potrafię wyrazić swojej radości w dniu dzisiejszym! Dla takich chwil warto żyć!!!
Od poniedziałku wbijam do Poznania na regularne zajęcia taneczne i zaczynam rozwijać się pod okiem fachowych instruktorów! Myślę, że czas na zmiany… i to zmiany na lepsze! Nareszcie będę podpięty pod formację i zacznę działać! Na początku wakacji podzielę się z Wami jeszcze lepszą informacją dotyczacą tańca :) Na samą myśl się cieszę!
Dorzucam do posta fotki ze spektaklu maturzystów w mojej szkole. Trochę późno, ale wcześniej nie miałem tych zdjęć. W starszych newsach załączyłem video z tego wydarzenia. Miłego oglądania.

      Tymczasem – już wkrótce na blogu będzie wprowadzana nowa szata graficzna, więc gdyby były jakiekolwiek problemy techniczne z optymalnym działaniem stronki to bardzo przepraszam.
Szukam obecnie grafika, który zajmie się banerem reklamującym mojego bloga?
1) Treść: dowolna np. „Danse Macabbre – blogger”
2) Kolorystyka: kolorowy, jaskrawy, zielony, niebieski, żółty
3) Wielkość: dowolna, standardowa wielkość banerów reklamowych
4) Dodatkowe opcje: ruchomy baner lub niekoniecznie

Chętne osoby proszę o przesyłanie swoich prac do 18 czerwca 2011r na mój adres: bubek@kozacki.pl
Najlepsze 3 banery wybrane przeze mnie zostaną nagrodzone i będą reklamować bloga!

2 Responses

  1. Kama

    Oj, tak, musimy :D.
    Katy's Project <3
    Mogła nas wziąć do LFN :D

    Super, że się rozwijasz!:*