18-stka roku!

wpis w: Wpisy | 6
Ahoyyy! Dawno nic nie pisałem… Wczoraj wróciłem ze świetnych warsztatów tanecznych, jaram się do teraz. Zajęcia prowadził Paweł „Tolek” z obecnej edycji programu „You Can Dance” oraz Grzesiu Kuciak. Szacun dla nich za choreo! To było coś niesamowitego! Mimo, że na sali panowała ognista atmosfera (czyt. wysoka temperatura) – daliśmy radę! Jeśli będą jakieś materiały z tego workshopu to oczywiście wszystko udostępnię na blogu specjalnie dla Was!
          Jednak nie miałem o tym pisać. Jesteśmy na świeżo po tzw. imprezie roku! Mojej 18-stce! Udało się na maxxa! Dziękuje wszystkim za przybycie! Byliście świetni! Show na początku?! To było coś niesamowitego! Soniu wielkie dzięki za pomoc! :* Nikt nie wiedział do ostatniej chwili, że ze mną wystąpisz i o to chodziło! Nawet, gdy nam prąd wyłączyli w ciągu tych dwóch dni treningu – dylaliśmy wytrwale!  Szkoda, że nie ma początku nagrania jak wychodziłem z płonącej klatki! 
Załączam filmik poniżej:

Życzenia i prezenty są fantastyczne! Jestem naładowany pozytywną energią! :D Zdjęcia wrzucam ;-) Najlepsze oczywiście są już na moim profilu http://www.facebook.com/dancerbubek! Szacun dla Was, że się tak bawiliście! Dziękuje w imieniu swoim i rodziny

6 Responses

 1. Kama

  Zdjęcia z Twojej 18-stki są po prostu świetne, musiało być naprawdę super :-).
  A występ genialny, bardzo mi się podoba ten filmik :-).
  Pozdrawiam!:*
  I mam nadzieję, że do zobaczenia!;D

 2. Anonimowy

  hmmm… Pan Urbański pora, żeby zrozumiał, że nie potrafi Pan tańczyć, a na siłę uszczęśliwiać resztę świata… to chyba nie za bardzo, prawda?
  Gości trzeba szanować, a zaserwować im "takie coś" to po prostu zwykła obraza… nierówno przede wszystkim… zwykła amatorszczyzna . . .
  co również zauważyła Kate Perry i "wyeksponowała" w swoim videoklipie :D
  Pozdrawiam.

 3. Bubek

  Typowy anonimowy komentarz ;-) Choreografia do tego została stworzona w dwa dni, układ łatwy – prosto pod publikę (show). Czysta zabawa. Jeżeli ktoś nie wie w jak szybki sposób to powstało to tak to komentuje. Wiem, że jest nierówno i amatorsko, bo układ na 18-stkę nie może być profesjonalny i turniejowy. Pozdrawiam!

 4. Anonimowy

  … z Pana zapałem do pracy i do tańca ( patrząc na tatoo) powinno być równo i profesjonalnie, nawet gdyby na widowni zasiadła jedna osoba. Chyba na Twojej 18-stce powinno być najlepiej,prawda? wszystko na 200%….
  … dalszych sukcesów :) pozdrawiam

 5. Ola

  super zdjecia, napewno fajnie tanczysz:)
  zapraszam na

  aleksandra-fortuna.blogspot.com

 6. gus

  ale żenada xD szkoda gadać po prostu. pajac i tyle. Wchodze, patrze, ładny chłopak pewnie zajebi*scie tanczy a tu taka poruta.