Spektakl maturalny 2011 – cieszyć się czyimś szczęściem

wpis w: Wpisy | 2
          Udało mi się właśnie spokojnie usiąść na dupę i napisać kolejny post. Przyznam się szczerze, że ostatnio brakuje mi na to czasu. Ciągłe treningi do spektaklu maturzystów w mojej szkole, do tego doszła praca, nauka i praktycznie na nic więcej nie mam czasu.
          W pracy jest świetnie. Wciągnęło mnie to na maxa! Oparzyłem się i miałem dość w pewnej chwili, ale już jest lepiej. Sami spójrzcie jak nieciekawie to wyglądało (bleee):

        

Jeśli chodzi o spektakl maturalny to wklejam info z wydarzenia na facebooku: [Kliknij]

Jedyne zakończenie roku szkolnego maturzystów w szkole nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich we Wronkach, na którym zobaczycie spektakl taneczny! Wspaniała sceneria, niesamowite emocje i ciekawy repertuar! Zapraszamy!


Na parkiecie wystąpią dla Was:
1) Madej Angelika
2) Roszak Marta (Rosia)
3) Juracka Agnieszka
4) Korpik Sonia (Karpik)
5) Borowiak Wojciech (Wojtuś)
6) Jakub Urbański (Bubek)
 

Nie możecie tego przegapić! 
Do zobaczenia 29 kwietnia na hali!

          
          Myślę, że jeśli występy wyjdą the best to filmiki załączę również później na bloga, aby każdy mógł obejrzeć to dzieło :D  Hmmm… ale chyba nie o tym miałem dziś pisać, a mianowicie  dwa dni temu cieszyłem się z czyjegoś szczęścia :) Grupa „Fresh”, która uczy od niedwawna tańczyć ludzi z Wronek brała udział w precastingu do telewizyjnego show „Mam Talent” i przeszli dalej. Teraz przed nimi casting jurorski we Wrocławiu 20 czerwca, więc wszyscy trzymamy kciuki! Mam jeszcze trochę newsów, ale zostawię sobie to na najbliższe pościoryyy :)
          Teraz już spylam, bo jest świetna pogoda za oknem i idę w świąt z młodsza siostrą odwiedzić znajomych. Wczoraj też znalazłem chwilę żeby poświrować z sister. Czy ona nie będzie w przyszłości Tap Madl? Oceńcie sami (hehehehe). Foty robione telefonem na szybcika:

2 Responses

  1. Anonimowy

    Będzie, będzie Top Model:D
    Sama Joanna Krupa Ci to mówi;D