Dietetyk & Warsztaty z Tolkiem we Wronkach!

wpis w: Wpisy | 0

          Siema! Właśnie udało się dzięki znajomością mojego wuja dotrzeć do dietetyka jakim jest Paweł Jutkiewicz, który ułoży mi jadłospis według moich zapotrzebowań i planu treningowego. Ciekawe co z tego wyjdzie. Cały proces będzie działał już od września i mam nadzieję, że dam radę temu podołać, a na pewno nie będzie to łatwe… Podchodziłem już parę razy do takich rzeczy jak próbowałem sobie czegokolwiek odmówić. Uwielbiam np. snickersy i nie wyobrażam sobie bez nich życia, ale skoro zaczynam na poważnie dietę to będę się trzymał wszelkich przepisów :D Każdy zapewne sobie teraz pomyśli, że dostałem na głowę, bo przecież jestem chudy, ale ja robię to dla zdrowia i lepszego samopoczucia, a nie żeby być szczuplejszym ;-)
          Odchodząc teraz zupełnie od tematu odchudzania mam świetną wiadomość dla fanów dobrego tańca oraz programu „Szubi Dubi” w szczególności w miejscowości – Wronki! Korzystając z okazji, że już raz miałem warsztat z tą osobą i utrzymuję jako taki kontakt z wieloma osobami to udało mi się zorganizować we wrześniu niesamowite…

Warsztaty Taneczne z – „Tolkiem” 
Finalistą 6 edycji “You Can Dance – Po Prostu Tańcz”

          Szczegóły i plakat wkrótce w sieci! Co Wy na to? Według Was warto korzystać z takich warsztatów i organizować takie taneczne zajęcia? Piszcie śmiało! Piona! :)