WARSZTATY Z MAJĄ BRATUS – FINALISTKĄ YOU CAN DANCE 2016 WRONKI

wpis w: Wpisy | 0

Zapraszamy wszystkich na warsztaty taneczne z finalistką tegorocznej edycji You Can Dance – Mają Bratus! Warsztaty odbędą sie w technice lyrical jazz :)
Gwarantujemy Wam dwie godziny wyjątkowych zajęć w fantastycznej atmosferze, dużo techniki i świetne chorełki, które są specjalnością Mai! Dodatkowo będziecie mieli okazję podpytać Maję o wrażenia z programu, pogadac o tańcu i zrobić sobie wspólną foteczkę ;)
KTO?
Maja Bratus – Finalistka 9 edycji programu You Can Dance, solistka Teatru Tańca AOIA w Łodzi. Dyplomowany choreograf tańca, doświadczenie zdobywała na deskach Teatru V6 w Łodzi. Przez wiele lat reprezentowała grupę „Contra” oraz „Jazz One Grawitacja” w Oświęcimiu. Półfinalistka Krajowych Mistrzostw Polski IDO, zwycieżczyni konkursu „Łódż Łowi Talenty i Szlifuje Diamenty”, dwukrotna zdobywczyni tytułu „Talent Małopolski”. W 2015 roku miała przyjemność zostać zastępcą choreograf na Miss Polski Ziemi Łódzkiej. Kształciła się pod okiem wybitnych tancerzy, pedagogów takich jak Brian Friedman, Diana Matos, Julia Spiesser, Stephan Reynolds, Kasia Kizior, Karolina Korczak, Amelia Koziara, Luciano di Natale, Richard Shusterman. 
DLA KOGO? 
Zajęcia prowadzone będą w dwóch grupach wiekowych – młodszej (4 – 13 lat) oraz starszej (14 – 25 lat) na poziomie podstawowym oraz open, co oznacza, że udział w nich może wziąć każdy. Czeka na Was dużo dobrej zabawy, jak również pokaźna dawka techniki i wylanie hektolitrów potu ;) Poznacie nową choreografie oraz podszlifujecie kombinacje z techniki tańca lyrical jazz.
KIEDY?
30.08.2016 (wtorek)
– godz. 18.00 – grupa młodsza (4 – 13 lat)
– godz. 19.45 – grupa starsza (14 – 25 lat)
GDZIE? 
Wroniecki Ośrodek Kultury, Wronki ul. Poznańska 59 
(Górna sala lustrzana)
CENA – 20 PLN

ZAPISY (ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!)
Aby zapisac się na warszytaty:

OPCJA 1
1. Upewnij się telefonicznie, że jest miejsce (Tel. +48 726 781 228)
2. Wpłać na konto dokładną kwotę za warsztaty (20 PLN)
— Konto nr 45 1090 1391 0000 0001 1697 0747
— Dane do przelewu: Jakub Urbański 
Tytuł przelewu: Twoje imię i nazwisko, warsztaty taneczne
3. Wyślij maila na adres: urbanski.jakub@fejm.pl podając imię, nazwisko, numer telefonu, grupę wiekową i załączając potwierdzenie przelewu.
OPCJA 2 
Przyjdź do Wronieckiego Ośrodka Kultury na zajęciaprowadzone przez instruktora Jakuba Urbańskiego i zapisz się na miejscu wpłacając jednocześnie kwotę za warsztaty.
TEL. +48 726 781 228
E-MAIL: URBANSKI.JAKUB@FEJM.PL