NOWY GRAFIK ZAJĘĆ 2015/2016

wpis w: Wpisy | 0

Cześć! Co u Was słychać?  Jak po wakacjach? Może niektórzy jeszcze odpoczywają? Jeśli chodzi o mnie to już jestem po urlopie, ale szykuje mi się mały wyjazd 3.09.2015 – 10.09.2015. Przedstawiam Wam grafik zajęć na nowy sezon taneczny 2015/2016. Wprowadziłem sporo zmian. Zapewne zauważycie, że większość zajęć mam we Wronkach i to prawda :) Jestem już po naborach do nowych grup. Cieszę się bardzo, że aż tylu Was przybyło :) Jeśli macie jednak nadal ochotę dołączyć do Nas to przyjdź na zajęcia :) Z ciężkim bólem serca pożegnałem się w poznańską szkołą tańca Bailando, ale niestety inne zobowiązania zmusiły mnie do tego. Jednakże dziękuje Wam za miły czas spędzony w tym miejscu i na pewno nie raz Was odwiedzę, aby zobaczyć jak dzielnie się szkolicie :)

W poniedziałki możecie teraz do mnie zawitać na Fitness, gdzie wzmocnicie maxymalnie swoje ciało i popracujecie nad płaskim brzuchem.
We wtorki pierwsze zajęcia odbywają się w Poznaniu, gdzie dzieci ćwiczą choreografie, następnie widzimy się we Wronkach z najstarszą grupą NeoTeam (14 – 20 lat), grupa Minionki (4 – 8 lat), a na koniec gorąca Zumba!
W środy widzimy się obok Wronek – Stróżki, gdzie startują zajęcia z dziećmi, następnie Zumba i przenosimy się do Wronek na kolejny Fitness tym razem wzmacniamy uda i pośladki.
W czwartki nowość! Widzimy się od rana na Zumbie w Remplus Fitnes – Poznań :) polecam każdemu to miejsce! Później przenoszę się do mojej miejscowości rodzinnej, gdzie wieczorem grupa dziecięca ćwiczy choreografie. Później udaje się do Wronek, gdzie z grupą Minionki (8 – 14 lat) ćwiczymy również choreografie, a finalnie kończymy Zumbą we Wronkach.
W piątek odwiedzam przedszkole w Przeźmierowie i witam weekend! :)

Nie ma nic lepszego niż pasja, która staje się Naszą pracą. Pozdrawiam Was ciepło! Do zobaczenia na sali! :) :) :)