NOWY GRAFIK ZAJĘĆ TANECZNYCH 2014/2015

wpis w: Wpisy | 1
Cześć! Miał być post na temat mojego pobytu i klipie, który nakręciłem na Malcie, ale niestety tablet, na którym mam wszystkie dane przestał działać Jest to już trzeci raz kiedy Samsung Galaxy Tab 3 odmawia mi posłuszeństwa. Tym razem występuje o niezgodność umowy z towarem i żądam od firmy Samsung nowego sprzętu lub zwrotu gotówki. Nikomu nie polecam tabletów tej firmy. Wielokrotnie wysiadający sprzęt i utrata wszelkich danych po naprawie nie sprawiła, że mogę choć w małym stopniu wypowiedzieć się pozytywnie na temat tego produktu. Porażka!
Poniżej przedstawiam Wam zaktualizowany w pełni grafik zajęć tanecznych. Tak jak pisałem wcześniej zajęcia odbywają się w takich miejscowościach jak: Chrzypsko Wielkie, Wronki, Rokietnica, Przeźmierowo i Poznań. Do wyboru macie różne style: modern jazz, latin mix solo, hip hop videoclip mtv, zumba latin mix czy wzmacnianie. Także dla każdego coś się znajdzie ;-)
W najbliższym czasie poprowadzę też warsztaty taneczne w Skrobowie (woj. lubelskie) oraz Kołobrzegu lecz o tym wkrótce… Pozdrawiam i przesyłam ciepłe buziaki, bo niestety pogoda zaczęła Nas zaskakiwać :* :)