WARSZTATY I ZAJĘCIA TANECZNE

wpis w: Wpisy | 1
Cześć! Jak spędzacie wakacje? Pogoda w Polsce dopisuje to zapewne plażujecie :) Jeśli o mnie chodzi to w lipcu byłem Hiszpanii. Było znakomicie, ale o tym opowiem i poświęcę osobny post. Dziś chciałem napisać o zajęciach sierpniowych i najbliższym sezonie, który rusza we września. W sierpniu zaplanowałem warsztaty taneczne we Wronkach (21.08.2014) oraz mojej miejscowości rodzinnej (28.08.2014), o której zawsze pamiętam i wiąże wielką sympatią. Szczegółowe info na temat workshop’ów w zakładce na stronie „Warsztaty”: [Kliknij] Liczę na to, że zapiszecie się i spotkamy się na zajęciach. Planuję stworzyć świetny team i nauczyć Was wielu nowych rzeczy, łącznie z choreografią, techniką i luźną zabawą, która niewątpliwie towarzyszy takim treningom. Cena warsztatów w okresie wakacji jest wyjątkowo niska, dlatego tym bardziej zachęcam każdego z Was do wzięcia udziału. Do wyboru macie takie style jak hip hop lub latin mix :)

Stałe zajęcia rozpocznę prowadzić od września prawdopodobnie również we Wronkach i mojej rodzinnej miejscowości. Wszelkie informacje dotyczące tych treningów pojawią się wkrótce. Na ten moment polecam Wam wyżej wymienione warsztaty, na których będziecie mogli ze spokojem sprawdzić, w którym stylu czujecie się najlepiej.

Natomiast w Poznaniu prowadzę zajęcia regularne w Szkole Tańca Bailando (ul. Grudzieniec 12) i sierpniowy grafik prezentuje się w następujący sposób (pełen grafik zajęć na: www.bailando.com.pl)


Poniedziałki 
* 19:15 – 20:15 (Latin Mix)
* 20:30 – 21:30 (Latin Mix)
Środa 
* 20:30 – 21:30 (Latin Mix)
Piątek
* 16:00 – 17:00 (Hip Hop)
* 17:00 – 18:00 (Modern Jazz)

Chciałem ogromnie podziękować każdej osobie, która polajkowała mój FanPage i śledzi mój profil instagram. W tak krótkim czasie przybyło Was tak wielu… Każde wsparcie jest dla mnie ważne. Bez Was, mojej rodziny i przyjaciół nie byłoby tak łatwo. Pamiętajcie, że cenny jest każdy z Nas i bez względu na wszystko każdy z Nas zasługuje na szacunek drugiej osoby :))) Dzięki!!!