BIURO PODRÓŻY FUNCLUB – HISZPANIA 2014

wpis w: Wpisy | 0

Cześć! Dziś trochę cofnę się w czasie i opowiem Wam jak było w Lloret De Mar z biurem podróży FunClub :) Na samym wstępie chcę podkreślić, że nie da się tego opisać w słowach, co działo się na miejscu. To trzeba po prostu przeżyć! Nie byłem na lepszym obozie młodzieżowym :) Ludzie, których poznałem podczas tego pobytu, emocje, klimat… to tylko mały skrót, dlatego postaram się Wam to opisać w szczegółowy sposób jak tylko się da.

Podróż do Hiszpanii zaczęła się ekskluzywnym autokarem firmowym, który w swoim wyposażeniu posiada toaletę, telewizję, regulację siedzeń, które już same w sobie są bardzo wygodne.

Jako ambasador marki na samym wstępie poznałem już masę osób w czasie spędzonym w autobusie. Każdy z Nas nadawał na tych samych falach :) Rozmawialiśmy od razu tak jakbyśmy znali się od lat. Po przyjeździe pierwszy dzień to przede wszystkim zakwaterowanie się w hotelu, zapoznanie z programem, regulaminem i zaznajomienie się z nowym miejscem jakim jest przepiękne i słoneczne – Lloret De Mar. W moim przypadku hotel, w którym przebywałem w czasie pierwszego turnus to Selvamar. Jest w nim ogromny basen, przepyszne jedzenie, dużo animatorów prowadzący przeróżne zajęcia między innymi np. aqua gym, gdzie codziennie w godzinach popołudniowych można było potańczyć zumbę w wodzie. Ponadto dodatkowo organizowane były wyjścia na rozmaite eventy organizowane przez biuro do hotelu Goya, w którym nocowałem w drugim turnusie. Podobnie jak w „Selva” przed hotelem znajduje się basen i leżakując można posłuchać sobie relaksującej muzyki :) dla każdego znajdzie się coś wyjątkowego w jednym z tych miejsc.

Funclub organizuje podczas obozów wiele atrakcji dla młodzieży. Zaczynając na znanym wszystkim konkursie The Voice, w którym uczestnicy obozów prezentują swoje talenty wokalne i poddają się ocenie prawdziwemu jury kończąc na nowym wydarzeniu, które po raz pierwszy zostało zorganizowane na jakimkolwiek obozie młodzieżowym w Polsce, mowa tu o Holy Party. W tym roku The Voice of Spain był wyjątkowy, ponieważ w jury zasiadły prawdziwe gwiazdy – aktor Maciek Musiał i wokalista Dawid Kwiatkowski. Był to dodatkowy stres dla uczestników konkursu jednakże każdy podołał zadaniu i spisał się znakomicie. Tak naprawdę każdy, kto zgłosił się do konkursu był już zwycięzcą :) Holy Party to natomiast taniec połączony z efektami, które przepełnione są kolorowymi proszkami wyrzuconymi w powietrze. Warto zaznaczyć, że Holy Party odbywa się na nad samym morzem przy skałkach, przez co końcowy efekt tego wydarzenia jest piorunujący. Oczywiście praktycznie codziennie podczas pobytu towarzyszyło Nam morze, relaks, opalanie i imprezy w Disco Tropicks :) Do wyboru mamy też multum tzw. wycieczek fakultatywnych np. do Barcelony, więc nie ma opcji, aby się nudzić.

Podsumowując – cieszę się, że mogłem być z Wami w tak cudownym miejscu i poprowadzić warsztaty taneczne. Pot w tych temperaturach lał się z Nas litrami, ale warto było! Jesteście dzielni :) Warsztat aktorski Maćka Musiała też się przydał, bo pamiętajcie w życiu ogrywamy różne role :D Jeszcze raz wielkie dzięki dla każdego z osobna i całego biura podróży Funclub – Bubek.