BĘDZIE SINGIEL I PŁYTA!

wpis w: Wpisy | 14
Haj! Zbieram się do napisania tego wpisu od miesiąca. Wydawałoby się, że znów pojawi się tutaj wylew pozytywnych myśli i  mieszanki bzdur, ale na drodze spotkało mnie również wiele nieprzyjemnych rzeczy. Straciłem bardzo bliską osobę oraz prowadzę hardcore’owe życie na tle związkowym. Jakkolwiek to brzmi, powiem krótko – już jest ok ;-) Teraz znalazłem troszkę czasu i zamierzam wykrzyczeć wszystkim parę ekscytujących news’ów dotyczących moich planów :) w tym ten najważniejszy… Osoby, które śledzą moje poczynania od samego początku będą mam nadzieję tak samo szczęśliwe jak ja. Zacznę od tego, że zacząłem swoje wymarzone studia na kierunku: taniec. Poznałem masę inspirujących i ciekawych ludzi. Mało tego – jestem starostą roku :D To daje mi ostrego kopa! W moim życiu prywatnym jest kolorowo. Nadal prowadzę zajęcia taneczne z dziaciakami i chilluje z nimi na sali. Rozwijamy się i czerpiemy z tego energię. Oprócz tego mam swoją prywatną pracę i dodatkowe rzeczy, które sam sobie nakładam dodatkowo na głowę. Tak jak np. sesję zdjęciowe, w które zagłębiam się coraz bardziej. Poniżej załączam dla Was efekty współpracy z fot. Patrykiem Golimowskim.

W związku z tym, że postawiłem sobie w życiu kolejny cel, a mianowicie – postanowiłem połączyć talent taneczny z wokalem, nagrywam swój własny debiutancki krążek. Będzie to przemyślana twórczość i bardzo dokładna, dopięta na ostatni guzik. Zamierzam oddać w tym całego siebie. Mam już wstępne teksty, utwory, dema itd wiem także kto będzie robił mi sesję okładkową. Przede mną sporo pracy. jestem tego świadom. Wszystko pokolei. Teledysk, który dla Was szykuje będzie pozbawiony jakichkolwiek zasad. W głównej istocie liczę na Was!!! Będziemy działać wspólnie, szykuje masę niespodzianek. Data premiery nie jest jeszcze znana, ale pracujemy nad tym. Jedno jest pewne.

  Singiel już wkrótce, a krążek na 100% w przyszłym roku! 


Mój FanPage: [Lubię to]


Trzymajcie za mnie mocno kciuki i nie dajcie się zjeść hejterom, bo to my tworzymy jedność! Enjoy! 

14 Responses

 1. Kama

  Co do Twojego komentarza u mnie: Fakt, nic typowo radiowego się nie wysuwa na pierwszy plan. Słuszna uwaga.

  A co do Twojej notki… NIE NADĄŻAM, ALE TRZYMAM KCIUKI!:D

 2. Patrycja

  Uwielbiam ludzi, którzy mają w życiu swoje pasje. Życzę ci, żeby w tym kierunku jak najbardziej ci się powodziło i obyś dał radę na tych studiach. Również, żeby udało ci się z nowym singlem i na polskim(i nie tylko) rynku się przyjęło. Trzymam kciuki. :-)

  W wolnej chwili zapraszam.
  blacklifeprinces.blogspot.com

 3. Ionela

  I love your blog! This post is awesome!
  Check out my blog, write your opinion and maybe…follow?
  Where are you from?

 4. Anonimowy

  Rety, to ostatnie zdjecie jest strasznie wulgarne. Fuj!