Welcome to Poznań

wpis w: Wpisy | 10
Hello! Uświadomiłem sobie parę dni temu, że nie można bać się życia tylko należy sięgać daleko i zmierzać w kierunku marzeń. Wiem, że brzmi to banalnie i czytacie o tym zapewne na co piątym blogu, ale wierzcie mi, że tak jest :D Miałem w ostatnim czasie kilka problemów na głowie i postanowiłem, że zrobiłę sobie szybkie wakacje i opaliłem się (tak jak planowałem) na murzyna :P Od tygodnia mieszkam na stałe w Poznaniu, zaczynam tzw. nowy etap życia – praca, zajęcia taneczne i studia. My love J. Nie zawsze mam „z górki”, ale najważniejsze w tym jest pozytywne myślenie! Wczoraj wieczorem zasypiam grzecznie w łóżeczku jak Hello Kitty, a tutaj co?! Teledysk Aleksandry Jabłonki – SMS z moim gościnnym udziałem już w tv :) Miło jest zobaczyć swoją szlachetną twarz po tylu latach treningów na sali bezpośrednio na wielkim ekranie. Kto jeszcze nie widział – zapraszam do oglądania, oceniania, hejtowania i co tylko:

Dla tych, którzy chcą zobaczyć jak tańczę na żywo – chciałbym Was serdecznie zaprosić na pokaz taneczny w mojej rodzinnej miejscowości! Jako, że bywam tam coraz rzadziej bardzo cieszę się, że dam pokaz akurat w tym miejscu. Na pewno będzie wyjątkowo! Jednakże jeśli jakimś trafem :P w tym terminie Was nie będzie, ze spokojem… spójrzcie na mój terminarz taneczny w górnym panelu bloga, bo on wciąż jest aktualizowany ;-) pozdrowienia!!!

POKAZ TANECZNY JAKUBA „BUBKA” URBAŃSKIEGO 

10 Responses

 1. Anonimowy

  Cześć! Super tańczysz! Bardzo mi się podoba. Jednak piosenka nie przypadła mi do gustu, ale o tym się nie dyskutuje.
  Jesteś już zajęty? Pozdrawiam. Bartek :)

 2. blackberryfashion

  bardzo podoba mi się ten teledysk :) Jeszcze raz wielkie gratulacje! naprawdę warto wierzyć w marzenia i myśleć pozytywnie :)
  dziękuję Ci za miłe słowa!

 3. Aleksandra

  Świetny teledysk. Gratuluje dobrej współpracy :)
  W wolnym czasie zapraszam do odwiedzenia mojego profilu ;)