Plastik & Poznan

wpis w: Wpisy | 4

          Cześć! Dawno nic nie pisałem. Zabieram się od tygodnia, aby napisać jakikolwiek post, ale nawał pracy nie pozwala mi, aby usiąść przed monitorem i zacząć drukować coś z sensem. Bardzo dużo u mnie się ostatnio dzieje. Przeprowadziłem się do nowego miasta, poznałem ciekawych ludzi i zacząłem nową pracę. W pewnym sensie to również nowy rozdział w moim życiu, bo straciłem ważną dla mnie osobę.
          Wkrótce planuje założyć swoją grupę taneczną i prowadzić zajęcia w ośrodkach kultury – o szczegółach na pewno będziecie wiedzieć pierwsi także spokojnie, jestem w trakcie układania planu…
          Mam dla Was zdjęcia z Beach Time Festival Sieraków 2012, w którym byłem odpowiedzialny za tancerzy. Nazwałem grupę – Lego Extreme Crew, ze względu na to, że każda z osób jest inna, tańczy i porusza się w zupełnie inny sposób – 'klocek’, który po złączeniu z resztą 'klocków’ łączy się w jedną całość i tworzą „coś” wyjątkowego. Świetna impreza, klimat i ludzie! Za rok zapewne będzie jeszcze lepiej :)

(Od lewej: Weronika, Irmina, Ja, Weronika, Alan, Klaudia)

                                                      Oficjalny FunPage: [Beach Time Festival]
  
          Dziękuje Wam za wszystkie głosy w poprzednim konkursie :) Niedługo dla Was świeże info na temat moich zajęć tanecznych, a teraz coś na poprawienie humoru czyt. moje zdjęcia w okularach z kina :D i po dzisiejszej wizycie u fryzjera. Pozdrowienia!

4 Responses

  1. Syll

    jak patrzę na to grupowe zdjęcie, to jeszcze bardziej tesknie za latem :(