Trip – Warszawa & Paris!

wpis w: Wpisy | 4
          Hej! Dostałem szczegółowe info odnośnie wygranej w radio ESKA. Powoli zaczynam się szykować, bo czeka mnie duży  trip. Najpierw Warszawa, a później Paryż :D Podczas całego wyjazdu towarzyszyć nam będzie również osoba, która zarejestruje nasze wyjazdowe poczynania i możliwe, że ukaże się w sieci jakiś materiał.
Z całej Polski na koncert Davida Guetty wybiera się aż 120 osób, więc zapewne będzie wesoło! Hotel, w którym nocujemy jest niesamowity, pełen nowoczesnych kątów i co najważniejsze – znajduje się samym sercu Francji. Jak tylko dolecę na miejsce to napiszę Wam jaki jest w rzeczywistości, bo przecież zdjęcia mogą kłamać – (oby nie hehe) 
          Zaraz wyjeżdżam pociągiem do stolicy i udaje się w stronę swojego lokum, po czym pewnie niewyspany- taxówką prosto na lotnisko, bo zbiórka już o 4:30! Czuję, że to będzie zajebisty koncert!
          Przy okazji chciałem Wam podziękować za to, że jesteście i oglądacie moje nagrania w sieci.
Filmik, który dodałem na swoim kanale YouTube ma już grubo ponad 1000 wyświetleń! Aż dostałem natchnienie, aby nagrać kolejny. Przypominam także o głosowaniu, które trwa – głosujcie śmiało, liczę na Was! Wesołych świąt, dużo zdrowia, miłości i spełnienia marzeń i smacznego jajka! ;-)

4 Responses

  1. Anonimowy

    Dziękuję za odwiedziny i ciepłe słowa skierowane do mojej osoby.
    Również Tobie życzę spokojnych, wesołych świąt Wielkiej Nocy! :) Tak.. wiem, że jesteś za granicą na imprezie.. ale chociaż przekaż życzenia rodzicom… ;)
    pozdrawiam i pisz.. jak było w Paryżu! ;D