Przegląd Talentów „Katapulta 2012” – specjalne wyróżnienie za ekspresję!

wpis w: Wpisy | 2
          Cześć, cześć, cześć! Udało mi się wreszcie dotrzeć na bloga. W czwartek dowiedziałem się z prasy, że w pobliżu mojej miejscowości odbywa się przegląd talentów „Katapulta 2012” i ledwo się rozpakowałem po powrocie z planu teledysku Patricii i Matta, a tu już kolejne pokazy…
          Wysłałem zgłoszenie na meila. W piątek odbyła się część tzw. castingu, gdzie wszyscy uczestnicy byli poddawania ocenie jury. Pojawili się wokaliści, akrobaci, tancerze, twórcy filmów i wiele innych utalentowanych ludzi. Wszystko odbywało się bardzo sprawnie. W pewnym momencie jednak mój występ stanął pod znakiem zapytania, bo operator dźwięku zażądał ode mnie muzyki na płycie CD, a ja posiadałem tylko mp4 – na szczęście operator posiadał kabel „minijack” i udało się :) Z pokazu byłem bardzo zadowolony.
Niestety nie mogłem czekać na oficjalny werdykt do samego końca, bo śpieszyłem się do domu. Dostałem podarunek i dyplom uczestnika po zejściu ze sceny. Okazało się, że w nocy przesłano wiadomość na meila od organizatorów – zapraszają mnie na finał następnego dnia i w sobotę wyruszyłem po raz kolejny, aby zatańczyć wraz z dziesiątką pozostałych szczęśliwych finalistów. Było świetnie, zdobyłem specjalne wyróżnienie od jury za ekspresję i parę rzeczowych nagród. Od razu po finale udałem się na 18-stkę kuzynki i na resztach sił pobalowałem trochę ze znajomymi ;-)
          Załączę parę zdjęć, które zdobyłem od fotoreporterów tego wydarzenia + skrót wszystkich występów złotej 10 specjalnie dla Was! Już jutro podobno ukaże się teledysk Patricii Kazadi i Matta Pokory – Wanna Feel You Now, w którym wziąłem udział. Sam jestem ciekaw efektów. Dlatego jak tylko się pojawi w sieci to zobaczycie go u mnie na blogu w pełnej, oficjalnej wersji – YouTube.
          Za parę dni dostępny będzie także wywiad ze mną dla  „Dnia Szamotulskiego”. Zachęcam do odwiedzania kiosków, a wersja elektroniczna już wkrótce u mnie na stronie! Więcej: [Kliknij]

2 Responses