Session foto & new baner

wpis w: Wpisy | 6
          Cześć! Jestem świeżo po 18-stce mojej znajomej, ledwo siedzę, bo tak mi się chcę spać. Bawiłem się z ekipą do 3 :D Piszę, bo wyłoniłem już zwycięzcę, który natrudził się i zrobił dla mnie baner reklamowy :)

          Od dzisiejszego dnia to on będzie reklamował mojego bloga. Po lewej stronie widzimy moją sylwetkę, a po prawej mojego kumpla z klasy (dostałem też info od grafika, że w tle jest screen z teledysku Katy Perry -Firework). Napis główny loga został dosłownie zdjęty z mojego tatuażu na ręce, więc uważam pracę za bardzo oryginalną. Myślę, że wyszło całkiem przyzwoicie. Co wy o tym sądzicie?
          W czwartek wyjeżdżam do Poznania na profesjonalną sesję zdjęciową do studio. Będzie to sesja taneczna, bardzo dużo fotografii w ruchu. Myślę, że może być ciekawie. Efekty będą widoczne już wkrótce! Po sesji wybieram się na trening z nową ekipą. Byłem już u nich na treningu dwa razy i jest nieziemsko! Sami zobaczcie jak tańczyli na rytmach ulicy w zeszłym roku :) Zajęli wtedy 5 miejsce, a teraz są jeszcze lepsi!

6 Responses

  1. Anonimowy

    Gdzie przeprowadziłeś konkurs na banner?
    Powiem, że może masz sentyment do swojego tatuażu, ale logo nie jest rewelacyjne. Sylwetki są ledwie widoczne, nie wiem w jakiej jakości zdjęcia dostarczyłeś grafikowi. Napis i tło też nie pasują. Jakbyś szukał początkujących grafików, ale z talentem to możesz zobaczyc na gimpuj.info, dział Bazar i Prośby. Może znajdzie się ktoś kto zrobi to lepiej. Btw. 12 osób uważa szatę graficzną za brzydką, naprawdę powinieneś coś z tym zrobic.